آجر,آجر نما,آجر پلاک|آجرنما سهند

آجر قزاقی قم . آجر نسوز . آجر نما پلاک . آجر ختائی . آجر نما

09127627756

آجر نسوز نما

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

آجر نسوز نما :  نوع جديدي از آجر نما که دارای دوام و طول عمر بالایی داشته و در کمترین زمان ممکن استفاده از این آجرنما روند رو به رشد بالایی در میان طرح های ساختمانی پیدا کرده است.

آجر

رنگ بندی آجر كوره و آجر نسوز نما

 آجر نمای نسوز دارای رنگ بندی مختلف بوده و این امر باعث افزایش قدرت انتخاب مشتریان در صنعت ساختمان می شود. ولی نکته ی مهی که در رنگ بندی این نوع آجر پلاک یا همان آجر نما وجود دارد این است که ، رنگ بندی آجر ها از سیستم گرمایشی کوره تاثیر گرفته و آجر ها هر اندازه که به مرکز حرارت کوره آجرپزی نزدیک تر باشند ، رنگ تیره تری پیدا می کنند، و بر عکس هر اندازه از حرارت و مرکز کوره فاصبه ی بیشتری داشته باشند ، رنگ روشن تری پیدا می کنند. که از این میان می توان با حذف آجر های کاملا تیره ، آجر آمریکایی را بدست آورد . آجر پلاک نسوز  کاربرد فراوانی دارد.

 ابعاد و اندازه آجر كوره و آجر نسوز نما

همانند رنگ بندی ، آجرنما نسوز دارای تنوع زیادی در ابعاد و اندازه بوده و اغلب محصولات این مجموعه با ضخامت 2/5 سانتيمتر و درابعاد  5/5*20 و 5/5*24 و 5/5*26 و 7/5*25 و 7*32 و ... وارد بازار می شوند.

تحمل حرارت در آجر نسوز

بسته به جنس ، نوع ، خاک و افزودنی های آجر نسوز ، میزان مقاومت این آجر ها نیز متغیر می باشد برای مثال آجر نسوز صنعتی با استفاده از خاک طبس و شاموتی می تواند تا دمای 1200 درجه را تحمل کرده و همچنین خاک سمیریم ،می تواند تا دمای 700 درجه را تحمل کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با آجر سهند تماس بگیرید.

آجر قزاقی سنتی . آجر نسوز نما . آجر نما پلاک . قیمت انواع آجر نما . آجر سه سانتی

___________________44223988______________

___________________44217503______________

_____________09127627756_________________کلهر

 

-->