بند كشي آجر

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

بند كشي آجر : یکی از کار های مهمی که در نما سازی ساختمان ها باید توجه ویژه ای به آن داشت، در ادامه به موارد مهمی که در بندکشی آجر باید به آن توجه داشته باشیم اشاره میکنیم ، با آجر نمای سهند همراه باشید.

نكات مهم در مورد بند كشي آجر و شوره آن و رزين نما

بند كشي آجر : يكي از دلايل مهم زيبائي و جذابيت نما هاي آجري يا تركيبي سنگ و آجر در بند كشي آن نهفته استمرحله آخر كار آجر نماي دوغابي . بند كشي آجر است كه هر چه دقيق تر و با مواد اوليه بهتر انجام شود زيبندگي نماي ساختمان را دو چندان مي كند توصيه مي شود كه براي اجراي آجر نما از استاد كاران ماهر و با حوصله بهره بگيريد. تبحر استاد كار در همان رج هاي نخستين كار و چيد مان منظم و  ريسمان كشي و شاقول بندي  او مشخص مي شود و بهتر است براي تميزي كار گوني نايلوني يا چتائي روي رجهاي كار شده زيرين كشيده شود تا ملات به آنها نريزد عرض بندكشي آجر از 10 ميلي متر تا 20 ميلي متر بسته به نوع كار . دستور كار يا تمايل كارفرما متغيير است ولي اغلب بندكشي ها 10 ميلي متر است.

بندکشی آجر

 

شوره آجر در بند کشی آجر:

معمولا و در بيشتر مواقع پس از اجراي آجر نما روي آجر شوره ميزند كه به خاطر املاح موجود در ملات دوغاب و بخشي هم براي آجر هست كه به پس از مدتي از بين ميرود ولي ميشود كه پس از خشك شدن  نما آن را با گوني چتايي پاك كرد و حتي ميشود كه بر روي كل آجر پلاک رزين زد

آجر قزاقی سنتی. آجر نسوز نما. آجر نما پلاک . قیمت انواع آجر نما. آجرسه سانتی

___________44223988_______

___________44217503__________

________09127627756_________کلهر

 

-->